Hakkımızda

Hakkımızda

PLANSOR, 2022 yılında faaliyete geçen, İmar İşlemleri, Tapu İşlemleri ile parselinizin yapılaşmaya kadar gittiği bu süreçte bilgilendirme ve çözümleme işi sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek firmasıdır.

Deneyimli Çağrı Merkezi personellerimiz; işinde uzman Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarımız ile hukukçularımız; Türkiye’nin 81 ilinde yer alan planlama ve projelendirme işlemleri yapan mühendis, mimar ve şehir plancıları ile birlikte güç birliği yaparak, bilgi alışverişini talep sahiplerine iletmektedirler.

2015 yılında imar planı çalışmalarının hazırlanması amacı ile faaliyete geçen firmamız 2022 yılı itibari ile Bilgilendirme, Projelendirme, Çözümleme İşlemlerini Çözüm Ortakları ile bir araya gelerek talep ettiğiniz bilgiyi hızlı bir şekilde sizlere iletmektedir.

İmara ait tüm bilgilendirmeler esasında herkesin bilmesi ancak yeterince bilgi alınamaması, alınsa dahi anlaşılmadığı bir kavramdır. Söz konusu parselde ki imarın mevcut durumu plan notları ile değerlendirilip en ince detaylarına kadar bilgi akışının sağlanması , parsel veya imar planı üzerindeki tüm sorunun mevzuat hükümlerince düzenlenmesi, tüm gayrimenkul sahiplerinin gerçek bilgiye ulaşması PLANSOR için en önemli konu ve koşuldur.


Bu içerik 04 Mart 2022 tarihinde oluşturuldu  3665 kez görüntülendi.